Mijn Klacht:
De krant wordt regelmatig niet bezorgd .
Als het zo doorgaat zeg ik mijn abonnement op.
Gewenste Oplossing:
Als ik de krant , zoals is omgeschreven in mijn abonnement, na behoren ontvang.
vosmeijer op 17 april 2017 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Beste mevrouw Vosmeijer, Hartelijk dank voor uw bericht. Wij vinden het vervelend om te vernemen dat u afgelopen weekend uw Telegraaf niet heeft ontvangen. Onze excuses voor het ongemak. Ik heb uw klacht doorgezet naar onze bezorgservice en de nodige...
Een abonnee van de Telegraaf meldt dat de krant op vrijdag 15 april en zaterdag 16 april niet is bezorgd. De klager geeft aan dat dit een terugkerend probleem is en overweegt zijn abonnement op te zeggen als de situatie niet verbetert. De klacht is inmiddels opgelost.
De krant wordt regelmatig niet bezorgd .
Als het zo doorgaat zeg ik mijn abonnement op.
Als ik de krant , zoals is omgeschreven in mijn abonnement, na behoren ontvang.
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 18 april 2017 om 16:48 geantwoord
Beste mevrouw Vosmeijer,
Hartelijk dank voor uw bericht.
Wij vinden het vervelend om te vernemen dat u afgelopen weekend uw Telegraaf niet heeft ontvangen. Onze excuses voor het ongemak.
Ik heb uw klacht doorgezet naar onze bezorgservice en de nodige handelingen zullen worden genomen om de bezorging van uw Telegraaf weer op orde te krijgen.
Ter compensatie van de gemiste kranten heb ik ook 2 extra bezorgdagen toegevoegd aan de actieperiode van uw abonnement zodat u sowieso het aantal kranten gaat ontvangen waar u recht op heeft.
Graag zouden wij u willen verzoeken om meldingen bij ons te blijven maken wanneer het niet goed gaat met de bezorging. Dit stelt ons in staat om sneller te reageren en de ontstane problemen ook sneller op te lossen.
U kunt uw klachten telefonisch doorgeven via 088 - 824 82 41 of via www.mijnmedia.nl/bezorgklacht.
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.
Met vriendelijke groet,
PO ~ Webcare Team
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM