Mijn Klacht:
ik had afgelopen november 48 euro aan diensten van 5030 telefuture 150 maar ik weet zeker dat ik op die tijden geen sms diensten heb gebeld !!!
Gewenste Oplossing:
als ik maar weet wie hier achter zit
dwarsbongel1960 op 21 november 2016 over Telefuture in de categorie Incassobureaus
Een klant van Telefuture heeft een klacht ingediend over een incasso van 48 euro voor diensten van 5030. De klant betwist de kosten en is ervan overtuigd geen gebruik te hebben gemaakt van de sms-diensten op de aangegeven tijden.
ik had afgelopen november 48 euro aan diensten van 5030 telefuture 150 maar ik weet zeker dat ik op die tijden geen sms diensten heb gebeld !!!
als ik maar weet wie hier achter zit
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Telefuture over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telefuture in behandeling genomen
Bericht van Telefuture
9 jaren geleden - Beste, Wij mailen u namens onze klant NTH. Wij, zijn de technisch facilitator van de dienst en behandelen de vragen. Over uw vraag kunnen wij het volgende melden; U heeft gebruik gemaakt van een SMS-dienst. Op telefoonnummer 31612846369 is op 12-8-2016 een gratis sms verzonden: SMS nu NEXT BETALEN naar 5030,en maak kans op een prijs.winnifun abonnement,8krediet/wk,euro12/wk,Stop?stuur:next stop naar 5030, [email protected] Hierop is gereageerd met het insturen van NEXT BETALEN vanaf het bg mobiele nummer. In de sms staat duidelijk aangegeven om wat voor een dienst het gaat en wat de kosten zijn voor het abonnement. U heeft een bevestiging van deelname per sms ontvangen. overmaken. Met vriendelijke groet, SalesSupport
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM