Klacht: Kosten 4239-Telefuture-300

ebozkurt op 23 december 2015 over Telefuture in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Telefuture has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Telefuture
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 23 december 2015

Een consument heeft een klacht ingediend over onterecht in rekening gebrachte kosten van € 15 door Telefuture voor het nummer 4239-Telefuture-300. De kosten zijn op 20 december 2015 in rekening gebracht zonder dat de consument hierover geïnformeerd was of enige service of goederen heeft ontvangen.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Ik zie op mijn verbruiksstatus overige kosten van € 15 aan 4239-Telefuture-300. Op 20 december 2015 is er 2 keer om 19.19 en 2 keer om 19.18 en om 19.17 € 3 in rekening gebracht. In totaal is dit € 15 in 3 seconden. Ik heb hiervoor niets ontvangen (geen service of goederen). Ik ben ook totaal niet geïnformeerd over deze kosten.

Gewenste Oplossing:

U begrijpt dat dit een ongewenste rekening (totaal niet verwacht) is en dit niet kan. Ik verzoek u dan om dit bedrag terug storten op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Telefuture over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM