Klacht: Telefuture 5030 sms berichten

vimila14 op 16 mei 2017 over Bolletje in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bolletje
Status Open
Datum 16 mei 2017

Een klant meldt dat zijn dochter al twee maanden ongevraagd kosten in rekening krijgt voor sms-berichten van Telefuture 5030. In maart bedragen de kosten 12 euro en in april 15 euro, wat heeft geleid tot aanvullende kosten voor mobiele data van 2,50 en 5 euro.

Mijn Klacht:

Mijn dochter krijgt sind 2 maanden kosten van sms 5030-telefuture-300 in rekening gebracht. Ze heeft hier nooit om gevraagd. In maart gaat het om 12.00 euro, in april om 15,00 euro. Daarom heeft de provider resp. 250 en 500 MB aanvuller van 2,50 en 5,00 euro gedaan.

Gewenste Oplossing:

Dat de kosten van de 5030 diensten worden terugbetaald. Ook de extra in rekening gebrachte MB kosten. En dat de berichten per direct stop gezet worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bolletje

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bolletje nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM