Klacht: telefonische beribaarheid is echt ruk

Marco Beelen op 11 september 2017 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 11 september 2017

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice van IKEA over een probleem met kromme deuren van een PAX-kast, maar heeft geen succes gehad. De telefonische bereikbaarheid van het bedrijf wordt als zeer slecht ervaren.

Mijn Klacht:

Ik probeer al weken contact te krijgen over een klacht voor de PAX-kast waarbij de deuren krom zijn maar wat ik ook probeer ik krijg maar geen contact met de klantenservice van IKEA

Gewenste Oplossing:

Als mijn probleem is opgelost met de kromme pax-deuren

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM