Mijn Klacht:
Ik ben door een zeer slecht advies in bezit gekomen van een ondeugdelijke Samsung A3. Deze telefoon heeft een zogenaamde volledige aluminium behuizing staat op de verkoop doos en is mij in geuren en kleuren verteld hoe goed en hoe sterk deze telefoon wel niet is.
3 dagen voor mijn vakantie naar Zuid Amerika gaat het beeldscherm kapot. De manager Ivo de Boer geeft aan dat deze onder garantie opgestuurd kan worden. Ik ga daarmee akkoord. Ik vertel dat ik wel graag een vervangend toestel wil hebben met de data. Komt de winkel weer met een Samsun S4 mini aanzetten. Ik zeg: “Ik wil geen Samsung want die telefoons hebben een belabberde kwaliteit”. Zegt die Ivo de Boer mijnheer U wilt U data toch. Ik zeg kan ik hem dan huren en sta ik weer bij de kassa, en dien ik het toestel te kopn a 245 euro. Ik ben hier totaal niet tevreden mee, maar ja mijn (lang niet alles) data staat op de telefoon.
Na de vakantie kom ik natuurlijk nog steeds zeer ontevreden terug bij de winkel, met geen enkele telefoon bij mij.
Ivo de Boer zegt dat de andere telefoon gerepareerd is en dat dit wat kost. Hij noemt uiteindelijk twee verschillende bedragen. Ik zeg daar ga ik NIET mee akkoord.
Het gehele proces klopt ook niet voor de reparatie dient Ivo de Boer mij te vertellen of ik akkoord ga met een reparatie kosten en aan de hand van mijn akkoord wordt dit toestel wel of niet gerepareerd. Maar helaas bij Ivo de Boer klopt wel meer niet in zijn winkel…………
Vervolgens zegt Ivo de Boer ok jij hoeft de reparatie kosten niet te betalen als jij het andere toestel terug brengt. Die ik gekocht heb en ik krijg terug het aankoop bedrag minus de huur van 100 euro.
Ik had even hiervoor Ivo de Boer al mijn kosten laten op tellen en verteld hoe goedkoop ik het toestel van 359 euro nu kan kopen voor 219 euro. Het bedrag 469 euro aankoop en 100 euro huur van nog een slecht toestel als de samsung, had ik dus al twee nieuwe toestellen kunnen kopen en nog bijna 20 euro overgehouden. Ivo de Boer gaat akkoord. Alleen wat doet Ivo de Boer een uur later.
Ivo de Boer pakt mijn eigendom af, de betaalde 245 euro toestel. En verordeneerd mij, nadat ik protesteerde dat ik mijn eigendom terug wil hebben anders is dit diefstal, ga mijn winkel uit anders sla ik jouw mijn winkel uit.
Uiteraard staat dit hele gebeuren op een beveiligings video van Ivo de Boer.
Vorige week maandag heb ik bij de klantenafdeling van de Tele Combinatie een klacht ingediend en gevraagd om de orginel bon die Ivo de Boer betaald heeft voor de reparatie van de telefoon. Ik heb sterke twijfels dat deze bon bestaat.
Een kennis van mij Robert Sauer die mij deze slechte winkel aanrade vertelde mij afgelopen vrijdagavond dat deze bon niet bestond in de winkel.
Vervolgens doet Tele Combinatie hoofdkantoor helemaal niks met de klacht. De regiomanager krijgt Ivo de Boer niet eens zo ver dat hij mij opbeld.
Vervolgens is mijn telefoon gestolen en ben ik keer op keer bedonderd of verkeerd voorgelicht door de Tele Combinatie winkel te Oldenzaal of het hoofdkantoor.
Ik weet niet meer hoe ik dit recht kan zetten, tenzij ik een hele reeks aangiftes bij de politie doe?
Wat kan ik doen?
Wat hoor ik te doen?
Gewenste Oplossing:
Wanneer Ivo de Boer bewijs laat zien wat zijn winkel betaald heeft, betaal ik en accepteer ik de zogenaamde reparatiekosten.
Uiteraard dien Ivo de Boer asap mij het door hem gestoolde toestel terug te geven,
Daarnaast kan ik zijn excuses aanbieden voor de meervoudige bedreiging. Doet Ivo de Boer dat niet, dan doe ik sowieso aangifte voor de meervoudige bedreiging op meerdere dagen in het openbaar naar mijn kant toe uit,
Verkoopt Ivo de Boer mijn telefoon dan doe ik aangifte van heling.
Komt er op korte termijn geen oplossing dan doe ik aangifte van diefstal.
Via mijn advocaat Jacob kantoor houdende te Enschede, doe ik een verzoek om beide verkopen ongedaan te maken, indien er geen normaal contact met mij wordt gezocht, onder het recht van ongedaan maken van de verkopen door verkoop dwaling.
PS Ik kan later een foto sturen met mijn beide aankoop bewijzen.


