Klacht: Verkeerde informatie over wel/geen afsluiten mobiel na overname nummer.

dennisvantloo op 23 augustus 2022 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 23 augustus 2022

Een klant van Tele2 heeft problemen ervaren bij het overzetten van een abonnement naar zijn zoon. Na het overzetten van het nummer op 7 juli 2022, bleek het niet mogelijk om een mobiel bij het abonnement te kiezen, ondanks eerdere afspraken. Na meerdere telefoongesprekken met de klantenservice, waarbij de verbinding uiteindelijk werd verbroken, bleef de klant met onopgeloste vragen zitten.

Mijn Klacht:

Afgelopen voorjaar contact gehad met Tele2. Het abonnement diverse telefoons wat ik bij hun al diverse jaren heb wilde ik overzetten op mijn nu volwassen zoon. Dit kon alleen na afloop contract in juli 2022. Tevens kon er nog geen telefoon gekozen worden, omdat het nummer nog niet op zijn naam stond. Dit zou pas kunnen als het contract op zijn naam stond. Op 7 juli 2022 is het nummer op zijn naam gezet. Vandaag contact gehad omdat hij graag een mobiel bij zijn abonnement wilde (Wat tenslotte was afgesproken). Dit bleek niet echter niet mogelijk. Na de eerste telefonist te hebben gesproken doorgeschakeld naar iemand anders. Deze persoon begreep het probleem en ging navragen hoe dit op te lossen. Na 20 minuten wachten werd de verbinding verbroken. Hierna nogmaals gebeld met Tele2. Ik kreeg nu een vrouwelijke telefoniste aan de lijn die mij diverse keren in wachtstand zette omdat ze veel moest natrekken. Uiteindelijk vertelde ze het niet op te kunnen lossen, terwijl ik alleen maar vroeg om doorgeschakeld te worden naar degene die zou helpen. Flink veel tijd verder… geen antwoord. Wil Tele2 wel klanten behouden. Op dit adres hebben we al vele jaren abonnementen bij Tele2. Echter zo’n slechte service nog nooit gehad. Denken in moeilijkheden ipv oplossingen.

Gewenste Oplossing:

serieus terug gebeld worden en een mobiel bij abonnement kunnen afsluiten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door dennisvantloo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie