Klacht: telefoon werkt niet

natasja van eijk op 19 januari 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Er is contact opgenomen met de klant. Er is een retourformulier verzonden voor de Nokia. Daarnaast is de klant uit coulance een vroegtijdige verlenging met nieuw toestel aangeboden.

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 19 januari 2012

Een klant van Tele2 heeft herhaaldelijk problemen ervaren met zijn Nokia 6700, die meerdere keren defect raakte en niet meer aan te krijgen was. Na verschillende reparaties en een omruiling voor een ander toestel, bleef de klant dezelfde problemen ondervinden. Ondanks verzoeken om meer informatie over de aard van de defecten, ontving hij weinig feedback van de reparatieservice.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds semtember 2010 een tweejarig contract afgesloten bij tele 2 met een nieuwe mobiel erbij een nokia 6700.
Na een aantal maanden was de telefoon al defect, hij viel uit en ik kreeg hem met geen mogelijkheid aan. Dit gebeurde hierna nog 3 keer. Iedere keer telefoon opgestuurd en is er een reperatie aangedaan ( denk ik want daar krijg je verder weinig over terug te horen). In mei 2011 is het toestel omgeruild voor een ander toestel( ook nokia 6700) deze deed het een aantal maanden goed maar ik kreeg daarna weer dezelfde problemen, kreeg de telefoon met geen mogelijkheid meer aan. Deze telefoon is inmiddels ook alweer 3 keer ter reperatie opgestuurd. Ik heb ook nog aan de reparatieservice gevraagt dat ik nu wel eens wilde weten wat er elke keer aan de telefoon kapot ging en wat ze hebben gerepareerd. Ze zeiden dat ze konden zien dat er een reparatie was uitgevoerd maar dat ze verder na moesten vragen wat er precies gedaan was en dat ik dit terug zou horen. Dit is dus nooit gebeurd.
Ik zit nu dus al 2 maanden met een telefoon die het niet doet maar waar ik wel voor betaal, er is mij 6 januari 2012 beloofd dat ik een nieuwe telefoon uit mocht zoeken met akkoord van het hoofdkantoor en daar zouden ze nog contact met mij over opnemen om een nieuw toestel uit te zoeken want dat ging via een andere afdeling. Vandaag 17 januari 2012 weer terug gebeld omdat ik niet gebeld was met de conclusie dat ik geen nieuwe telefoon krijg want dat was niet goed gekeurd terwijl ze 6 januari dat wel zeiden en de afgelopen 3 keer dat ik de telefoon heb opgestuurd naar de reparatieservice was er ook niets met de telefoon aan de hand, bij hun deed hij het wel. Ik vind dit heel raar dat de reparatieservice dan tegen mij zegt dat er een reparatie is uitgevoerd! Met anderen woorden, er wordt mij onjuiste informatie gegeven en er is mij ook geen nieuwe oplossing geboden want volgens de man van de klantenservice is er niets aan de hand met mijn telefoon. Toch doet hij het al zeker 2 maanden niet!!!!
Het enigste wat ik kon doen was een klacht indienen.
Daar heb je dan iedere keer een half uur of langer voor aan de telefoon gezeten wat dus ook al erg veel kost.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een goed werkend toestel hebben en geen nokia 6700 want daar heb ik geen vertrouwen meer in.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Tele2

14 jaren geleden - Beste natasja van eijk, Wat vervelend dat je toestel niet naar behoren werkt en dat je hem al zo vaak op hebt moeten sturen ter reparatie. Ik wil graag voor je bekijken of ik hierin iets voor je kan betekenen. Ik neem je probleem daarom in behandeling en kom er nog bij je op terug. Met vriendelijke groet, Danielle van Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 20 januari 2012 om 15:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is contact opgenomen met de klant. Er is een retourformulier verzonden voor de Nokia. Daarnaast is de klant uit coulance een vroegtijdige verlenging met nieuw toestel aangeboden.

natasja van eijk

Heeft op 25 januari 2012 om 09:20 geantwoord

Na deze klacht geplaatst te hebben is er al binnen een paar dagen contact met mij op genomen en heeft tele2 mij een mooi nieuw aanbod gedaan. Hopelijk heb ik met de nieuwe telefoon meer geluk.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie