Mijn Klacht:
Tele2/Odido chanteerd en misbruikt suspensie mogelijkheden en heeft mij per direct afgesloten van internet zonder officiele verklaring
Per 16-Aug-2023 wou Tele2 mijn abonnement stoppen omdat ik over zou moeten gaan op glasvezel. Echter, was er nog geen glasvezelpunt in mijn huis op 16-Aug-2023 (vandaag 04-Dec-2023 nog steeds niet).
Vervolgens sluit Tele2 mij af via de functie om wanbetalers van internet te ontzien, vervolgens bel ik ze op en vraag ik hoe ze erbij komen dat ik niet heb betaald waarop ze toegeven dat dat niet aan de orde is.
Maar ze wouden mijn Tele2 Thuis – Tele2 DSL internet pas weer activeren als ik eerst een groot en duur (bijna 2x zo duur) glasvezel jaarabonnement zou afsluiten bij T-mobile.
Omdat ik mij gechanteerd voelde accepteerde ik het en heb ik het 2 weken later op advies gecanceld.
Vervolgens liep mijn DSL verbinding een paar maanden door (kennelijk kon de oude verbinding wel degelijk worden aangehouden) totdat ze mij 23-Nov-2023 opbelde met het verhaal dat mijn DSL koper verbinding stopt op 01-Dec-2023 tenzij ik alsnog een jaarcotract teken, ditmaal bij Odido. Deze persoon zei dat het nieuwe contract via de oude verbinding zou verlopen. Aangezien ik geen woord meer geloofde wat de klantenservice mij te melden had en ik het nut niet inzag van mijn huidige verbinding stoppen om vervolgens exact hetzelfde terug te krijgen, duurder en voor een jaar, ging ik er niet op in.
01-Dec-2023
Ik heb gewoon internet
02-Dec-2023
Ik heb gewoon internet
03-Dec-2023
Er is wel een goed internet signaal, maar: Tele2 heeft je afgesloten vanwege een openstaande rekening die niet betaald is
04-Dec-2023
Ik bel op: Waarom word ik weer als wanbetaler aangemerkt als ik de afgelopen 6 jaar ALTIJD mijn rekeningen heb betaald? Oh wat gek meneer geen idee waarom dat is Maar we zullen uw internet alleen aanhouden als u een duur groot 100mb glasvezel abonnement bij ons afsluit.
Dus om samen te vatten:
Ik heb Tele2 zes jaar lang altijd op tijd betaald.
KPN heeft nog steeds geen glasvezelpunt in mijn woning aangebracht, dus ben ik volledig
afhankelijk van de oude verbinding.
Tele2 sluit mijn internet doelbewust af (het signaal is er gewoon, ik heb er alleen geen toegang toe) onder het excuus van wanbetaler (ik heb zwart op wit dat dit een leugen is) en wil het alleen heractiveren als ik een irrelevant, duur en groot glasvezelcontract neem bij Odido.
Ik heb overigens ook geen schriftelijke aankondiging gehad dat mijn koper verbinding 01-Dec-2023 zou stoppen en ook geen schriftelijke bevestiging dat zij eenzijdig mijn abonnement hebben opgezegd. Het lijkt erop dat ze gewoon door zullen gaan met mijn geld af te schrijven zonder diensten te hebben geleverd.
Gewenste Oplossing:
Mijn internet per direct activeren of anders geen cent meer van mijn rekening af schrijven en zwart op wit zetten (rechtsgeldelijk) wanneer en waarom ik afgesloten ben.


