Klacht: Slechte of geen bereik mobiel internet

luigisatori op 29 januari 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Tele2 betreurt het dat internet op het mobiele toestel van de klant niet naar tevredenheid werkt. Volgens onze gegevens is 27 januari eenmaal contact opgenomen om problemen met internet te melden. De kwaliteit van de mobiele telefoonverbinding is niet op...

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 29 januari 2012

Een klant van Tele2 ervaart regelmatig geen of slecht mobiel internet op zijn Samsung Galaxy. Na contact met een medewerker kreeg hij te horen dat hij de eerste was met deze klacht en dat een nieuwe simkaart mogelijk geen oplossing biedt. De klant overweegt om zijn simkaart in andere toestellen te testen en denkt na over juridische stappen vanwege het gebrek aan geleverde diensten, terwijl hij nog anderhalf jaar aan zijn abonnement vastzit.

Mijn Klacht:

Ik heb meestal geen internet op mijn Samsung Galaxy. Zojuist een medewerker van Tele2 aangesproken en deze verzekerde mij dat ik de eerst was die met zo’n klacht kwam. Ik kan u evt. voor 15 euro een andere simkaart sturen opperde hij, maar of het iets helpt? Misschien de telefoon maar opsturen om te kijken of daar iets aan mankeert. Hmm ik heb mijn bedenkingen… Het abonnement afkopen en overstappen kan niet werd mij verteld. Ik heb maar gewoon te wachten tot het abonnement afgelopen is…in mijn geval nog anderhalf jaar geen internet, terwijl ik er wel voor betaal. Ik ga mijn simkaart testen met andere toestellen die normaal wel goed bereik hebben.
Een mogelijkheid is nog om Tele2 aan te klagen wegens ingebreke te zijn qua levering voor betaalde diensten.

Gewenste Oplossing:

Een goed werkend toestel waar ik mee kan internetten. Ik gebruik het een beetje voor plaatsbepaling en wat googelen, niet eens voor de hele tijd filmpjes bekijken.
Voor de 35 euro die ik maandelijks betaal en waarvoor ik per maand hooguit een half uurtje bel en 5 smsjes verstuur wil ik toch wel internet verbinding hebben waar ieder ander dat ook heeft. Of een opzegging van het contract per direct. Jammer na zoveel jaar.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 31 januari 2012 om 11:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Tele2 betreurt het dat internet op het mobiele toestel van de klant niet naar tevredenheid werkt. Volgens onze gegevens is 27 januari eenmaal contact opgenomen om problemen met internet te melden. De kwaliteit van de mobiele telefoonverbinding is niet op iedere plaats gelijk of toereikend. De verschillen houden o.a. verband met de gebruikte mobiele apparatuur, atmosferische omstandigheden en met de dekking van het netwerk. Indien de klant regelmatig last heeft van problemen met internet is een verder onderzoek nodig zodat gekeken kan worden naar een passende oplossing. De klant kan zelf mogelijkheden onderzoeken door bijvoorbeeld de simkaart te testen in een ander mobiel toestel of door via de Virtuele Assistent de instellingen voor internet op je mobiel te raadplegen: https://www.tele2.nl/klantenservice/mobiel.html Indien de klant nog problemen heeft met internet dan kan de klantenservice hier bij helpen. Bij de klantenservice zijn alle mogelijkheden aanwezig om de verbinding en instellingen met de klant te onderzoeken.

luigisatori

Heeft op 01 februari 2012 om 19:11 geantwoord

Over deze klacht is al vaker gebeld het afgelopen half jaar. De instellingen van het toestel staan goed (volgens de virtuele assistent) ook ben ik met een tele2 medewerker al eens de instellingen bij langs gegaan. De simkaart in een ander toestel geeft geen beter resultaat. Vaak krijg ik te lezen dat de webpagina niet beschikbaar is (google) of Kan geen verbinding maken met de server. In de stad Groningen krijg ik nog enigzins resultaat, alleen woon ik daar niet. Tele2 heeft mij een internet-abonnement laten afsluiten i.c.m. een Samsung Galaxy. Dit toestel doet het prima bij een ander netwerk. Bij zonneschijn, regen of vorst is het resultaat gelijk, slecht. Ik woon in Assen en had daar toch zeker een goed dekkend netwerk verwacht. Er is mij niet verteld bij het afsluiten van het contract, dat ik geen of slecht internet zou hebben in mijn woonplaats of met dit type toestel. Ik ben tot nu toe niet geholpen met mijn probleem.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie