Klacht: Simkaart werkt niet

yasmeen op 13 januari 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Wij betreuren het dat er problemen ontstaan zijn met de simkaart. De klant heeft het pakket al geretourneerd en het contract is geannuleerd. Onze excuses voor het ongemak.

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 13 januari 2012

Een klant van Tele2 ontving een simkaart die niet functioneerde, ondanks instructies om deze direct te activeren. Na meerdere telefoontjes met de klantenservice, waarin werd aangegeven dat de activatie twee werkdagen zou duren, bleef de simkaart onbruikbaar. Uiteindelijk besloot de klant de simkaart retour te sturen en het contract op te zeggen.

Mijn Klacht:

Simkaart zaterdag ontvangen ,dient meteen te doen, tenminste staat in de boekjes die erbij zijn geleverd.Maar hij doet het dus niet. Gebeld met Tele 2 , ja mw deze moet worden geactiveerd, en dat duurt dus 2 werkdagen, maar dinsdag moet deze het toch echt wel doen,. Nou , dus niet. Weer contact gehad met tele 2( beltegoed op ,..0900 nr) Er wordt een rapport opgemaakt ,maar woensdag moet deze het toch echt wel doen. Vandaag is het woensdag, helaas hij doet het nog steeds niet. Weer via hun site contact opgenomen, ja mw ik zie idd dat u gebeld heeft er wordt aan dit probleem gewerkt,maar intussen heb ik een simkaart en ik kan er niet mee bellen. Het is een contract dat per maand opzegbaar is. Gelukkig maar…. nu ik dit heb meegemaakt. Simkaart wordt retour gestuurd, mijn vraag was aan tele 2 waar kan deze retour, krijg je gewoon als antwoord je moet contact opnemen met Tele 2 klantenservice… Belachelijk hoe tele 2 met nieuwe klanten omgaat/.!!!

Gewenste Oplossing:

Ik zou vandaag worden teruggebeld , het is inmiddels als laat in de namiddag, dat verwacht ik zowieso niet.
Ik weet dat ik binnen 7dagen alles retour kan sturen, dus dat lijkt me het beste. Zit inmiddels nergens aan vast, heb spijt en vindt het jammer dat ik de 1cent nog heb moeten pinnen bij de koerier,. Voor zo'n service??

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Tele2

14 jaren geleden - Beste yasmeen, Vervelend dat je problemen hebt met je simkaart en dat je er bij de klantenservice nog niet uitgekomen bent. Mijn excuses hiervoor! Ik wil graag alsnog kijken wat ik voor je kan doen. Ik ga dit daarom voor je oppakken en kom hier z.s.m. bij je op terug. Met vriendelijke groet, Danielle van Tele2

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - Beste Danielle Bedankt, maar het is erg laat daarvoor. Simkaart is retour verzonden. mvg

Bericht van Tele2

14 jaren geleden - Beste yasmeen, Ik had helaas niet eerder de mogelijkheid om op je klacht te reageren, mijn excuses hiervoor! Ik zal mijn collega informeren dat je de simkaart retour gezonden hebt en vragen om de verdere afhandeling in orde te maken. Met vriendelijke groet, Danielle van Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 17 januari 2012 om 15:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij betreuren het dat er problemen ontstaan zijn met de simkaart. De klant heeft het pakket al geretourneerd en het contract is geannuleerd. Onze excuses voor het ongemak.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie