Klacht: opzeggen van abonnement

12vogelzang op 07 januari 2012 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Er is contact opgenomen met de klant voor een passende oplossing. De facturen na de opzegging worden gesloten. Onze excuses voor het ongemak.

Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 7 januari 2012

Een klant van Tele2 heeft in juli zijn abonnement opgezegd per 1 augustus, maar bleef rekeningen ontvangen. Na meerdere telefoontjes bleek dat er een tweede oproep nodig was om de opzegging definitief te maken. Uiteindelijk ontving de klant in januari een aanmaning van Intrum Justitia wegens een betalingsachterstand.

Mijn Klacht:

Ik heb in juli mijn abonnement opgezegd per 1 augustus.Ondertussen bleven de rekeningen komen.
Eind september gebeld hoe dit zat waarschijnlijk een achtergebleven rekening volgens Tele 2 zelf want alles was opgezegd.
Begin oktober weer opgebeld vanwege een opnieuw per incasso afgetrokken rekening, die ik terug liet storten op mijn rekening,maar na 5 telefoontjes kwam er een iets volwassener iemand aan de telefoon die mij mededeelde dat alles inderdaad in juli opgezegd had maar dan schijn je nog (wat niemand had verteld)een 2de keer moet bellen om het stop te zetten????Eind oktober nog een keer gebeld omdat er weer een rekening kwam maar het was ècht de laatste rekening want het was opgezegd. Krijg ik in januari een aanmaning van Intrum Justitia vanwege betalingsachterstand na herhaaldelijke aanmaningen van 10,00 wat met de nodige kosten verhoogd was naar 72,05 en als ik niet voor 6 januari betaal er een definitieve afsluiting van de diensten zou volgen???? De rekening was inderdaad niet betaald omdat ik het geld terug gedraaid had van mijn incasso en de volgende er al weer klaar lag en daar is de fout ingeslopen alle rekeningen daarvoor en erna zijn zoals altijd keurig betaald zelfs na het gerotzooi van Tele 2 !

Gewenste Oplossing:

Het bedrag van 62,05 weer terug gestort omdat er zeer onterecht zonder aanmaning overigens!!!! zo'n belachelijk hoog bedrag bijkomt terwijl ik altijd uiterst correct betaald heb.
En heel graag een schriftelijk schrijven dat het nu ècht afgelopen en uit is! Jammer een slechte klantvriendelijkheid bij afhandelingen van abonnementen bah!

Bericht van Tele2

14 jaren geleden - Beste 12vogelzang, Wat vervelend dat er onduidelijkheid is ontstaan over je opzegging en de facturatie. Ik begrijp dat je er bij de klantenservice nog niet helemaal uit bent gekomen. Ik wil daarom graag voor je uitzoeken hoe het zit. Ik neem je probleem in behandeling en houd je op de hoogte. Met vriendelijke groet, Danielle van Tele2

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - Beste Danielle , Het is zeker heel vervelend vooral dat je als een soort van onnozele behandeld word en dat is niet fijn als je altijd wel alles netjes gedaan hebt wat er gevraagd werd. Wachtend op je antwoord met vriendelijke groet terug Olga

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tele2 in behandeling genomen

Bericht van Tele2

14 jaren geleden - Beste 12vogelzang, Ik betreur het dat je niet naar tevredenheid geholpen bent door de klantenservice. Mijn excuses hiervoor. Ik heb je probleem opgepakt en mijn collega zal hierover nog contact met je opnemen. Met vriendelijke groet, Danielle van Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tele2 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tele2

Heeft op 27 januari 2012 om 14:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is contact opgenomen met de klant voor een passende oplossing. De facturen na de opzegging worden gesloten. Onze excuses voor het ongemak.

12vogelzang

Heeft op 28 januari 2012 om 12:05 geantwoord

Het spijt me maar zoals ik gisteren al aan de telefoon zei ik was bij een cliënt aan het werk en had de papieren niet bij de hand Tele 2 en nu wel maar het bedrag wat ik terug krijg bevat niet de kosten die al wél betaald zijn aan het justitiële bureau die jullie ingeschakeld hadden dus nog niet tevreden over alleen de 17,-- die nu teruggestuurd word daar de fout zoals toegegeven werd geheel aan jullie kant ligt gaarne wederom contact hierover voor verdere positieve klacht afhandeling mvg.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie