Klacht: contact

Hendro Setiowaty op 08 januari 2022 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 8 januari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

(geen Beste) Tele2,
Graag per email mijn opzeggingsdatum doorgeven. Jullie schrijven ‘ We nemen binnen drie dagen nog even contact met je op om je overstap te bespreken.’Dit is NIET gebeurd.Ik sta, nú op dit moment (zaterdagmiddag 08-01-2022), nog steeds telefonisch in de wacht bij jullie.’Al onze medewerkers zijn nog steeds in gesprek. Een moment geduld aub’ is een relatief begrip, maar 45 minuten en nog steeds wachtende vind ik geen ‘moment’ meer en kan het zeker niet als ‘service vriendelijk’ beschouwen. Ik zou jullie dringend willen adviseren om in ieder geval al te beginnen met méér personeel op de helpdesk aan te nemen.
Een klant belt bij problemen, is dus al geïrriteerd. Als er na bijna een uur nog steeds geen contact is gelegd met een medewerker, dan is er écht serieus een probleem bij TELE2.Of hebben jullie wel vele helpdeskmedewerkers, maar regent het binnenkomende klachten? De vorige keer op een avond, duurde het ook al ontzettend lang. Het afschrijven van de maandelijkse premie gaat automatisch en nooit zonder storingen.Maar contact met jullie is écht waardeloos te noemen.  Na 49min eindelijk iemand van de telefonische helpdesk gesproken. Helaas moest deze jongeman aan een collega vragen, hoe hij, na een opzegging, kan zien tot wanneer het, in mijn geval, internet abonnement loopt. Natuurlijk wil ik wel weer even wachten. Vervolgens, direct om 16:59 uur kreeg ik het automatisch antwoordapparaat dat de helpdesk is gesloten.
Dus na 49m in mijn ‘moment geduld’ en na 52m 20s eindelijk contact werd ik als al lang wachtende klant gewoon ‘opgehangen’.Kan ik nu nog iets positiefs hierover zeggen?

Gemaild naar : [email protected] (Tele2 website)

ZEKER NIET met vriendelijke groet,
Hendro Setiowaty

Gewenste Oplossing:

Na alle regelmatige uitval en slechte internetverbinding, lijkt mij minimaal twee terugstortingen van het reeds afgeschreven abonnement niet meer dan reëel. Onze kinderen hadden voor hun schoolprojecten en ikzelf voor mijn noodzakelijke online activiteiten regelmatig snel elders (vaak bij familie en schoolvrienden) onze werkzaamheden moeten vervolgen!
Mijn vrouw was het al zat en had op 20 december 2021 dus al gelijk een andere provider benaderd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hendro Setiowaty
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie