Klacht: Blijven incasseren na ruim anderhalf jaar opgezegd te hebben

G. Rodrigues op 25 januari 2023 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 25 januari 2023

Een klant van Tele2 heeft zijn Thuis contract op 3 juli 2021 opgezegd vanwege verhuizing, maar ontdekte onlangs dat er nog steeds maandelijks bedragen van zijn rekening werden geïncasseerd. Na contact met de klantenservice bevestigde Tele2 dat de opzegging correct was geregistreerd, maar dat er een fout was gemaakt bij de verwerking. De klant heeft verzocht om terugbetaling van de onterecht geïncasseerde bedragen en wacht op verdere communicatie van het hoofdkantoor.

Mijn Klacht:

Op 3 juli 2021 heb ik mijn Tele2 Thuis contract opgezegd ivm verhuizing. Kom ik onlangs achter dat ze al die tijd nog steeds elke maand van mijn rekening incasseren. Ik heb ook tele2 mobiel abonnement en had nooit eerder door dat er 2x dus een bedrag erafging, één dus voor mobiel en één voor de opgezegde internet contract.
Na telefonsich contact krijg ik te horen dat het inderdaad in het systeem staat dat er 3 juli 2021 is opgezegd en dat er iets aan hun kant fout is gegaan bij het verwerken. Verder blijkt volgens medewerksters dat dit wel eens vaker gebeurt. Ik heb ze vanzelfsprekend verzocht om het bedrag terug te storten. Dit zou door hoofdkantoor geregeld moeten worden, dus ik zou nog bericht ontvangen.
Alles geregeld zou je denken. Krijg ik afgelopen maandag een e-mail van tele2 backoffice dat ze alleen bereid zijn om deels te vergoeden, maar 1 jaar dus van de 18 maanden!
Hier ga ik dus niet mee akkoord. Natuurlijk wil ik bezwaar tekenen. Wat blijkt ook nog? Ik kan niet op de mail van tele2 antwoorden, want het is een no reply mailservice. Ik wil een volledige vergoeding van alle onterecht afgeschreven incasso’s. Ik heb het contract opgezegd en daarmee hadden ze niets meer van mijn rekening moeten afschrijven. In plaats van excuses te bieden en het volledige bedrag te vergoeden, proberen ze nu de schuld op mij te schuiven door te zeggen dat ik het eerder had moeten inzien. Tele2 had dit eerder moeten stopzetten, ik heb netjes op tijd opgezegd.

Dit kan toch niet de juiste gang van zaken zijn? Vooral als blijkt dat het vaker gebeurt dat ze de opzeggingen nirt goed verwerken en klanten pas na vele maanden dit door hebben.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag een volledige vergoeding. Ik wil mijn geld terug, ik had geen internet contract (tele2 thuis) meer bij tele2.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door G. Rodrigues
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie