Klacht: Abonnement wordt niet opgezegd

Evi1987 op 11 november 2021 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 11 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik wilde mijn abonnement opzeggen. Dit kon alleen telefonisch.
1. 5 oktober 35min in de wacht gestaan tot ik een medewerker sprak. Hij ging het regelen en zette mij even in de wacht zei hij. Gevolg: hij verbreekt de verbinding.
2. 5 oktober 32min in de wacht gestaan tot ik een nieuwe medewerkster sprak. Zij ging het regelen. Keurig opzegbevestiging gehad.
3. 5 november zou mijn abonnement stopgezet worden en mijn simkaart gedeactiveerd worden. Dit is niet gebeurd.
4. 8 november gechat met tele 2 (in totaal 25min mee bezig geweest). Nee u moet bellen…. 18min in de wacht. Medewerker 1 gaat het uitzoeken… wachten… verbind me door met medewerker nummer 2…. die zoekt het uit… verbind me door met medewerker 3 (inmiddels al 45min onderweg). Ja mevrouw het is opgezegd maar niet stopgezet bij ons. Dit ga ik regelen per 8 november. Nee per 5 november was de afspraak ik wil geen extra kosten voor die dagen. Oke ik ga het regelen u wordt vandaag door ons gebeld.
5. Nog steeds niet gebeld en het abonnement is nog steeds werkzaam.

Ik weiger WEER te gaan bellen en lang in de wacht te staan. Ik heb het correct opgezegd. Tele2 zorg gewoon dat je het netjes stopzet zoals jullie zelf per mail bevestigd hebben.

Gewenste Oplossing:

Stopzetting van het abonnement en kwijtschelding van eventuele gemaakte kosten na 5 november (afgesproken stopdatum).

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Evi1987
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie