Klacht: Tele 2 een groot drama lees en huiver

groenling op 02 januari 2012 over in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf
Categorie Alles-in-1
Status
Datum 2 januari 2012

Een klant ervaart problemen met de telefonische bereikbaarheid bij Tele 2 sinds november 2011 en kreeg te horen dat dit aan zijn toestel zou liggen, wat niet het geval bleek te zijn. Na meerdere gesprekken en het ontvangen van een coulancevergoeding, ontstond er een nieuw probleem met de automatische incasso, die via het rekeningnummer van zijn werkgever loopt, terwijl de vergoeding op zijn privé rekening is gestort.

Mijn Klacht:

De klacht is dat ik in november 2011 telefonisch niet bereikbaar was op diverse momeneten. Tele 2 gebeld over de klacht. Ligt aan uw eigen telefoontoestel gaf men aan. Dus wij hun advies opgevolgd maar helaas de klacht bleef. Wederom gebeld en kreeg als antwoord dat wij de enigste zijn met deze klacht. Bleek later na niet zo te zijn.
Er bleken diverse klachten over het zelfde te zijn.
Kreeg een coulance vergoeding omdat ik prive deze onkosten had gemaakt. Nu begint het volgende probleem. Omdat de aansluiting is aangevraagd door mijn werkgever lopen de automatische incasso’s ook via zijn rekening nummer. Echter omdat ik de kosten heb gemaakt in verlof en het nieuwe telefoontoestel hebben ze op mijn prive rekeningnummer de coulance vergoeding overgemaakt. Ze zouden de automatische incasso van de facturen gewoon laten doorlopen op de rekening van mijn werkgever. Echter sindsdien worden de facturen afgehouden van priverekening waarvoor ik geen automatische incasso heb afgegeven (dus pure diefstal). Diverse malen (15x) met tele 2 gebeld tot heden toe gaat het telkens en dus nog steeds fout terwijl het juiste nummer gewoon op de factuur staat.
Hoe dom kan men zijn!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie