Klacht: Tefal friteuse 5 maanden na einde fabrieksgarantie defect.

ditisnathalie op 03 september 2013 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie

Mijn Klacht:

Mijn friteuse van Tefal was een duur apparaat. Het is er eentje met een speciaal filter om bakrestjes op te vangen zodat de olie langer schoon blijft. Bovendien is het een robuust roestvrijstalen model dat je eenvoudig uit elkaar kan halen en de meeste onderdelen in de vaatwasser kan doen. 2 jaar en 5 maanden na aankoop doet de friteuse helemaal niets meer: wordt niet warm en het controlelampje werkt niet; defect dus. Nu al kapot? Nog geen twee en een half jaar oud en hooguit 1x per week gebruikt? Dit probleem heb ik voorgelegd aan Tefal. De reactie was voorspelbaar teleurstellend: we kunnen uw friteuse repareren. Kosten: minstens € 25 onderzoekskosten en bedrag van reparatie is nog onbekend. Ik ben wel een haartje betoeterd om hierop in te gaan. Deze week is een een friteuse van Tomado in de aanbieding voor maar €19,95. Conclusie: ook Tefal is een wegwerpmerk geworden. Service is ver te zoeken.

Gewenste Oplossing:

Ik ben bereid om tot maximaal € 25 reparatiekosten te betalen. (incl. verzendkosten, administratiekosten, omdat-het-zonnetje-schijnt-toeslag, e.d.).

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tefal

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tefal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tefal nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Inmiddels heeft een goede kennis naar de friteuse gekeken. Wat blijkt? Er was een stukje plastic afgebroken van een schakelaartje. Dat schakelaartje houdt in de gaten of het verwarmingselement wel goed in de oliepan zit. Beetje lijm op het schakelaartje en het probleem was opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM