Klacht: te weinig in pak

dynapeet op 14 november 2016 over Bolletje in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bolletje
Status Open
Datum 14 november 2016

Een consument heeft herhaaldelijk gemeld dat er in de verpakking van Bolletje 10 zaden beschuiten niet het beloofde aantal van 13, maar slechts 12 beschuiten aanwezig zijn. Ondanks eerdere toezeggingen van het bedrijf om het probleem op te lossen, is er geen verbetering opgetreden. De consument wijst erop dat dit een tekortkoming van 8% betreft.

Mijn Klacht:

Heb voor de 5 de maal geen 13 maar 12 beschuiten in een bolletje 10 zaden . Al 3 x gemeld en ze zouden er wat aan doen. Niet dus.
Het is maar een beschuit maar het is toch 8%.

Gewenste Oplossing:

Als er gewoon zoals op pak aangegeven 13 inzitten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bolletje

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bolletje nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM