Klacht: Tartaar en rundergehakt vies

Trijna10 op 24 december 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 december 2020

Een klant van Albert Heijn heeft klachten over de kwaliteit van tartaar en rundergehakt, die een onaangename geur en smaak zouden hebben. De klant vermoedt dat er mogelijk varkensvlees in de tartaar is verwerkt en geeft aan dat dit probleem al geruime tijd speelt. Ondanks het indienen van een klacht bij de winkel in Rijnsburg, voelt de klant zich niet serieus genomen.

Mijn Klacht:

Weet niet wat ze er mee hebben gedaan maar de tartaar zit een luchtje aan en het smaakt smerig. Ga bijna denken dat er varkensvlees in verwerkt zit. Het rundergehakt het zelfde verhaal. Dit is al heel lang zo. Ik koop het niet meer. Klacht bij ah rijnsburg neergelegd, maar doen of hun neus bloed zegt nou u bent de eerste die klaagt Pfff.

Gewenste Oplossing:

Als ze het erkennen en gewoon weer eetbaar vlees verkopen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Trijna10
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer