Mijn Klacht:
Ref;coc16AGOTTOOOOY
Op naam van teysen ingrid
Besteld product niet ontvangen maar wel betaald
Op1603 34,59
Graag antwoord op deze mail
Mvg
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn produkt of geld terug ontvang
Noetson op 01 april 2020 over Targetmedia in de categorie SMS Diensten
Ingrid Teysen heeft een klacht ingediend bij Targetmedia omdat zij een besteld product niet heeft ontvangen, ondanks dat zij hiervoor een bedrag van 34,59 euro heeft betaald. Zij verzoekt om een antwoord op haar e-mail.
Ref;coc16AGOTTOOOOY
Op naam van teysen ingrid
Besteld product niet ontvangen maar wel betaald
Op1603 34,59
Graag antwoord op deze mail
Mvg
Als ik mijn produkt of geld terug ontvang
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Targetmedia over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Targetmedia in behandeling genomen
Bericht van Targetmedia
6 jaren geleden - TargetMedia is een bedrijf met een vergunning van DNB dat in opdracht van online winkeliers en aanbieders betalingen via iDeal, Credit Card en andere betaalmethoden afhandelt. Wij leveren alleen de achterliggende technische systemen voor de afhandeling van betalingen. Voor vragen over uw individuele betalingen en de status van uw bestelling kunt u contact opnemen met de winkel waar u de bestellingbetaling heeft gedaan. Indien u niet meer weet waar u de bestelling heeft gedaan kunt u contact opnemen met [email protected] zodat wij de betaling kunnen opzoeken. Ook kunt u dit zelf nazoeken via www.targetsupport.eu
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM