Klacht: onterechte registratie als wanbetaler (bij Preventel)

[email protected] op 19 maart 2016 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 19 maart 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

Van Stichting Preventel heb ik vernomen dat u de opdracht heeft gegeven om mijn
naam op te nemen als wanbetaler bij de Stichting Preventel sinds 11 september 2014 met
registratie nummer 1.16714716.

Deze opname in bovengenoemd register is niet juist daar alle betalingen aan u tot op heden zonder problemen zijn verlopen. Ik ben ook al vanaf 3 december 2011 klant bij u.
Op 11 maart 2016 heb ik telefonisch contact opgenomen met uw Afdeling Incasso over deze kwestie. Ik heb toen met dhr. Quint gesproken en de heer Quint heeft , na overleg met zijn collega, bevestigd dat mijn financiële verplichtingen goed zijn afgewikkeld via automatische incasso. Tot mijn grote verbazing werd mij verteld dat de opname in het wanbetalersbestand niet (meteen) ongedaan kon worden gemaakt door T-Mobile.

Ik heb u daarna tweemaal per brief verzocht om zo spoedig mogelijk bovengenoemde opname in het wanbetalersregister door te halen of in te trekken. Helaas heb ik van u tot op heden geen reactie ontvangen. Ik verzoek u nogmaals mijn klacht zo snel mogelijk op te lossen. Ook hoor ik graag hoe ik in het wanbetalersbestand ben terechtgekomen. Inmiddels heb ik Radar, de Consumentenbond en Kassa op de hoogte gesteld van de kwestie omdat u heeft verzuimd een reactie te geven.

Uw bericht zie ik met belangstelling tegemoet.

Met vriendelijke groet,

M.Kleian
Assumburg 64,
2402 KT Alphen aan den rijn
MSISDN-nummer 0618339269

Gewenste Oplossing:

Intrekking registratie in wanbetalersbestand en toelichting geven hoe dit heeft kunnen gebeuren. Daarnaast wil ik weten waarom dit niet direct via de incassoafdeling kon worden ingetrokken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Tot op heden (30 maart 2016) heb ik geen reactie/antwoord van t.mobile ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie