Klacht: Kosten op factuur T-Mobile via Carmunity.com voor CMTelecom

applestore2013 op 22 januari 2013 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 22 januari 2013

Sinds oktober 2011 worden er kosten in rekening gebracht op de T-Mobile factuur van de klager, die hij betwist. Volgens de klager heeft hij nooit films gedownload, ondanks dat de kosten hiervoor worden toegeschreven.

Mijn Klacht:

Er worden sinds oktober 2011 kosten berekend op mijn tmobile factuur van Tmobile.. Er is niks van waar. Ik zie en download nooit films zoals het staat op internet waarvoor deze kosten zouden zijn.

Gewenste Oplossing:

100% vergoeding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie