Klacht: Diensten Mobiel internet

Cigdem62 op 23 september 2018 over T-Mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf T-Mobile
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 23 september 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht over T-Mobile.
Ik ben vorige jaar in Juli 2017 bij de t- mobile geweest om mij contract te verlengen. Ik kreeg namelijk elke maand hoge rekening maar ik ben er bij niet stil gestaan omdat ik ook regelmatig buitenland belde.
Toen vroeg ik aan de medewerker van t- mobile of het klopt! Toen bleek dat er sinds 2016 werd er steeds per maandelijks bedragen in gehouden voor extra diensten zoals de derde partijen.

Als je Diensten Mobiel Internet koopt, dan ontvang je van die dienst informatie over het abonnement en moet je klikken op Betalen voor akkoord. Je krijgt daarna een bevestiging sms.

Ik heb hier geen gebruik van gemaakt,en ook geen akkoord voor gegeven per sms etc.

Helaas kunnen ze dat ook niet aantonen dat ik dan akkoord heb gegeven. Zij vinden dat het mijn verantwoording is om mijn facatuur te controleren.

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon mijn geld terug wat t- mobile onterecht heeft in gehouden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over T-Mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over T-Mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie