Klacht: Te vroeg vertrekken trein

M.wempe op 17 februari 2012 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 17 februari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De trein naar Arnhem van 06:41 vanaf Doetinchem de Huet in de richting van Arnhem vertrekt de laatste maanden met enige regelmaat te vroeg. Dit in combinatie met het vaak erg vroeg sluiten van de spoorbomen bij de spoorwegovergang zorgt voor een vertraging van 30 minuten. De trein van 06:56 stopt vrijwel op het ranggeerterrein in Arnhem waardoor de reisigers de aansluiting met de IC richting Utrecht niet kunnen halen.

Gewenste Oplossing:

Op tijdvertekken. Spoorbomen sluiten wanner het nodig is en niet minuten van te voren. Stoppen in Arnhem op een reguliere plek en anders langere overstap tijd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten