Klacht: Onbeschoft

Roel100 op 09 juli 2019 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 9 juli 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

mijn vriendin komt aanlopen samen met haar vriendin bij bushalte in Epe, buschauffeur ziet ze aankomen, geeft richting aan en rijdt weg!!!
Vandaag 9-7-19 omstreeks 15.00 bus 203 weer in Epe,ingestapt richting Heerde, zelfde chauffeur, oudere man die graag fluit stopt in centrum Heerde, vriendin staat bij achterdeur en chauffeur besluit is om de achterdeur niet open te doen.
Wil weer optrekken, na geroep van stop besluit deze man toch nog zo vriendelijk te zijn op deur alsnog te openen……
Waren getuigen aanwezig, beetje vreemd gedrag van deze flierefluiter

Gewenste Oplossing:

als deze man gewoon normaal doet!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Syntus

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Syntus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten