Mijn Klacht:
Mijn kinderen en ik stappen in buslijn 1 vanaf stadshagen rond half vier richting de stad.Omdat mijn zoontje (3 jaar) achterin de bus zitten heel leuk vindt zijn wij daar gaan zitten.
Als we bij het deltioncollege stoppen zzit de bus ineens vol met studenten.
Aangekomen bij de eekwal willen wij uitstappen waardoor en dus mensen aan de kant moeten voor ons zodat wij naar de deur kunnen lopen. Op het moment dat wij bezig zijn daar mee sluit de chauffeur de deur en wil weg rijden….. ik roep naar voren Stop ik wil er nog uit met mijn kinderen , hij kijkt in zijn spiegel ziet mij staan maar rijdt gewoon door!!!
Ik vraag 3 x of hij ons er uit wilt laten maar geen reactie.
Om een gegeven moment pakt hij zijn apparaatje waarmee hij door de bus heen kan praten en zegt tot mijn verbazing: Mensen die naar de stad willen moeten niet acherin de bus gaan zitten…..echt vol verbazing van wat hij net gezegd heeft rijdt hij door naar het station.ALs iedereen is uitgestapt ga ik even met de buschauffeur praten en zeg nogmaals dat ik het niet normaal vindt dat hij ons de tijd geeft om uit te stappen en hij zegt weer als u naar de stad gaat moet u niet achter in de bus gaan zitten…..al zit ik op het dak van de bus hij moet ons gewoon de tijd geven om uit te kunnen stappen met twee kinderen, en als of ik van te voren weet als ik instap in Stadhagen dat de bus vol komt te zitten met studenten.
Vindt de behandeling echt schandlig van de bus chauffeur!!!!!!!!!!!!
Ik snap best dat ze op tijd moeten rijden ed maar als er door een Volle bus inclusief mijzelf geroepen wordt er willen nog mensen uit hij gewoon niet reageert en doorrijdt dat je niet geschikt bent voor dit werk!!!!!!
Gewenste Oplossing:
vergoeding van de kosten!!!!!!!!!

