Klacht: Lijn 6 rijkskantoren Apeldoorn

JSF op 12 december 2012 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 12 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb rond 13.20 bus 6 richting de rijkskantoren genomen vanaf station Apeldoorn.
Omdat ik naar een voor mij onbekende bestemming moest, ik wist alleen dat ik er bij
de mandala uit moest. Ik vraag aan de buschauffeur, omdat er niets werd omgeroepen en het scherm in de bus deed het niet, dat ik er bij de mandala uit moet. Hierop antwoord de heer in kwestie met ; fijn voor je. Uiterst onvriendelijk. Maar enfin. Daar zegt hij, dat dit gewoon wordt omgeroepen . Waarop ik zeg dat het apparaat het klaarblijkelijk niet doet omdat we al een aantal haltes waren gepasseerd en er niets werd omgeroepen nog op het scherm getoond. Bij mij in de bus zat nog 1 andere passagier even om aantegen dat hij het niet erg druk had. Omdat ik toch maar voor de zekerheid mijn Google Maps had geopend kom ik tot de conclusie dat hij er gewoon voorbij is gereden zonder iets te zeggen en moet ik vervolgens 25 min terug lopen naar mijn bestemming.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag zien dat de chauffeur in kwestie hier door zijn meerdere op aan wordt gesproken, dit is geen manier van werken. Verder hoop ik dat dit wordt genoteerd en bij volgende klachten of al bestaande (wat ik me bij deze meneer kan voorstellen) consequenties voor meneer. Ik zou hier ook graag een bevestig van krijgen per mail. [email protected]

Nb. Die ster bij vriendelijkheid krijg ik niet verwijderd. Vandaar deze gradatie. Deze is onjuist. Ik ben uiterst ontevreden

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten