Mijn Klacht:
Gisteren, donderdag 11 januari busrit met syntus lijn 105 van halte Papendal, opgestapt om 19.12 uur naar Arnhem, aankomst 19.25 uur.
Bij instappen viel al op dat chauffeur onvriendelijk was en niet wachtte met optrekken tot iedereen zat.
Vlak voor aankomst stond bus stil voor verkeerslicht. Omdat we er bijna waren (wij, mijn vrouw (66jaar)en ik (69 jaar) voor het eerst in Arnhem, dus onbekend met de situatie) liepen we naar voren om alvast uit te checken en daar even later uit te stappen. Daar werd ons letterlijk toegeblaft: ACHTER UITSTAPPEN !!.
Op hetzelfde moment gaf hij vol gas en gooide zijn stuur naar rechts. Dit had tot gevolg dat zowel mijn vrouw als ik door de bus ‘vlogen’, Zij kon zich nog enigszins vastgrijpen. Ik niet. Ik had mijn ov chipkaart in mijn hand en knalde achteruit tegen een ijzeren stang en viel zo op de grond. Uiterst pijnlijk.
Het enige wat de chauffeur uit kon brengen was: MOET JE MAAR BLIJVEN ZITTEN TOT BUS ER IS. Ik woon in Hellevoetsluis, ga regelmatig met de bus (Connexxion) en ben derhalve alleen uiterst vriendelijke chauffeurs gewend.
Overigens gingen we we om 22.35 uur weer terug met dezelfde lijn maar nu een blonde vrouwelijke chauffeur. Ze was uiterst correct, liet mensen eerst zitten voor ze optrok met de bus. Voorin uitstappen was ook geen enkel probleem.
Gewenste Oplossing:
Als ik de indruk krijg dat mijn klacht serieus wordt behandeld en dat ik een reactie van u krijg.


