Klacht: Bussen rijden me voorbij

Arniaa op 02 mei 2014 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 2 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We stonden bij van heekplein in enschede te wachten op de bus naar et station. Deze halte is groot en de lijnen stoppen op verschillende haltes.
We stonden bij de halte voor lijn 4/5/6. Lijn 6 kwam aan rijden en nam niet de moeite om ons te zien zwaaien dat we mee wouden. En was 6 min te vroeg.
Vervolgens kwam lijn 4 deze x seinde ik met licht om aan te geven dat we mee wouden de buschauffeur deed iets met zn hand reed verder tot halte voor lijn 1/2 en zette daar iemand uit. Wij renden daarheen maar de bus reed al weer weg. Deze bus was 3 min te vroeg.

Gewenste Oplossing:

Door dit gezeik hebben wij de overstap gemist. We zijn dus pas blij als we een vergoeding krijgen voor de gemiste trein.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Syntus

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Syntus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten