Mijn Klacht:
Geachte,
Ik heb in 2015 een dure boxspring aangeschaft via Swiss Sense. Ik reis zelf zeer vaak voor mijn werk en ben gewent wat luxe matras van hotels. Als ik thuis kwam voelde niet goed mijn matras. Ik wieg 55 kg en toch is de matras schnell gezakt. Contact opgenomen. De afspraken liepen niet zo makkelijk. Duurt even tot je reactie krijgt. Maar goed! Ik kreeg de matras vervangen. Afgelopen jaar ( begin van het jaar) heb ik de klacht weer aangemeld want ik kreeg meer klachten en pijn in mijn schouders. Rug pijn. Door Corona ging weer maanden overheen.ik kreeg bezoek van monteur. Hij schrijft letterlijk dat de matras en topper zijn gezakt omdat ze niet geschikt voor mijn lichaam, drukpunten worden niet verdeelt waardoor ik klachten krijg. Ik ben afgelopen jaar uitgenodigd in de winkel.
Winkel weet niks van rapport van de monteur. Ze proberen mij alleen iets te verkopen om extra bij te betalen. Klanten service en verkoop en monteur communiceren niet. ( zo blijkt het).
Iedereen probeert alleen voor zich te werken.
Door de lockdown ( ik kon niet meer wachten) heb ik besloten om eerst de matras te gaan omruilen en ik hoofde niks bij te betalen.
Voor de topper hebben ze mijn een topper 660 euro aangeboden en mijne koste 360 euro. En ze wilden dat ik 300 euro bij betaal.
Ik heb er toen geen vertrouwen in! Dadelijk zit weer met meer kosten en probleem niet opgelost.
Dus besloten eerst matras te vervangen. En wachten tot 90 dagen of ik mij beter voel. Dus niet.
Wat ook nog raar is! Ik moet de meer prijs betalen van 300 euro.
En online staat het zelfde topper voor 50 % korting. Nog steeds!!
Daar voel ik mij niet serieus genomen! Zelf belazerd.
Naar de 90 dagen ! Weer monteur bij mij gekomen en Swiss probeerde mij kosten in rekening te brengen.
Naar discussies hoefde ik niks te betalen. Nu kwam een monteur hij schreef niet veel zoals de eerste ( zeer uitgebreid). De monteur nu zegt : matras is goed ( niet gezakt) wat ook logisch dat zakt ook niet binnen 3 maanden met 55 kg gewicht . De topper heeft hij ook goed gerodelt ( terwijl deze gezakt is). Maar hij heeft wel gezegd dat ik de verkeerde topper heb en moet een latex topper. De topper die ik heb is niet voor drukpunten verdeling en ook niet voor zijdlsper) en is te hard voor mijn lichaam, maar de laatste details niet geschreven wel mondeling gezegd! Die zijn wel op eerste rapport door andere monteur afgelopen jaar.
Hij schrijft bij confort Problem en kan uitgenodigd voor advies in de winkel.
Ik heb het nu zo gehad! Ik heb klanten service benadert en wil toch gebruik maken van topper ruiling voor 300 euro meerprijs. Serieus de topper staat voor 50% online. Met andere woorden als de topper zou kopen nieuw heb ik weer grantie en betaal maar de helft. Maar ik dacht mss is zo opgelost een geen stress en gedoe.
krijg een Mendy per e-mail! En ze accepteert absoluut niet dat ik van de aanbod wat voorheen gedaan gebruik te maken.
Ze probeert mij duidelijk te maken : confort probleem gaat om gestoffeerde onderdelen ( de box zelf) en daar krijg ik een vergoeding van 470 euro kan kiezen voor andere box!
Wat is dat!! Ik ben heel erg boos en moet maar proberen te communiceren met iemand die totaal geen logisch en geen empathie heeft. Volgens mij wil zij alleen maar haar zij krijgen!
Terwijl klant ( ik) alleen ellende heb al jaren met zo een dure aanschaf.
En zelf de meerprijs van 300 euro wat echter geen meer prijs want iedereen kan de matras krijgen voor 300 euro!
Ik voel me zo belazerd door Swiss sense! Ze zegt :
Dat is je keuze toen! Wij kunnen niet voor je voelen! Pardon!!! Daar hoef ik niet voor een bed voor 1800 euro aan te schaffen!
Dan voel ik me beter klant bij Ikea!! Minder betalen en geen stress en ruzie.
De monteurs hebben wel verstand bij hun maar Customer service zeker zo een dame ( Mendy) hoort niet daar te zijn.
Ze praat voor de monteur, ze praat voor de winkel en ze praat voor mij en ook voor het verleden waar ze helemaal niet bij betrokken was.
Ik hoop dat zo een persoon het zelfde meemaakt om misschien zelf te begrijpen wat dat is :
Om alles klant zo behandelt te worden!
De frustratie komt niet van een dag! Maar jaren! En toch nog steeds moet ik slapen op het zelfde schlechte matras en topper!!
Ik hoop op een definitief oplossing!! Voor mij mogen ze hun bed komen ophalen en 70 % geld terug en ga zelf ergens anders zoeken maar zeker nooit zoiets meer meemaken!
En nooit Swiss Sense!! Ook kennissen afraden. Hoog klanten onvriendelijk klanten service ( Mendy) en onverantwoordelijk.
Mocht u vragen hebben neem gerust contact met mij op.
Bedankt voor uw support!
Risa
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik voor 0 euro bijdrage omruilen krijg voor matras en topper ( geschickt voor mijn lichaam)
Mocht er product duurder betaal ik de extra prijs naar het testen van producten namelijk 90 dagen.
Product niet goed komen ze ophalen en weer vervangen tot ik de juiste product ontvang wat voldoet aan mijn lichaam.
Zo niet! Komen ze hun slechte product ophalen en geld terug.


