Klacht: Artikel niet ontvangen, verkeerde artikel ontvangen , artikel met gat enz enz

boldewijn op 09 mei 2012 over Sustilo in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Sustilo is working on this complaint
šŸ”„ In behandeling
Bedrijf Sustilo
Categorie Kledingwinkels
Status In behandeling
Datum 9 mei 2012

De klant is zeer ontevreden over haar ervaringen met Sustilo. Ze ontving een shirt met een gat, kreeg een verkeerd artikel toegestuurd na een eerdere bestelling en twijfelt aan de maat van een geruild shirt, dat te groot lijkt. Eerdere problemen met het niet ontvangen van bestellingen en het ontbreken van een terugbetaling dragen bij aan haar frustratie.

Mijn Klacht:

Nu ben ik echt klaar met Sustilo. Laatst weer een shirtje besteld zit er een klein gaatje in een van de mouwen. Daarnaast heb ik deze top eerder besteld in maat m deze was te groot dus geruild tegen een s, ik heb alleen niet het idee dat deze top kleiner is dan de m (en er zit geen maatlabel in!!!!!), het lijkt wel hetzelfde shirt dit lijkt iig zeker geen maat s te zijn. Hij is mij zeker 2 maten te groot…..en heb altijd een S.
Ik heb nu al een paar keer dingen besteld bij Sustilo en ben over de laatste paar keer erg ontevreden. Een tijdje geleden ontving ik mijn bestelling niet, na contact met Sustilo werd deze alsnog verstuurd. Toen kreeg ik de verkeerde top (de juiste was er niet meer) ipv geld retour (was immers hun fout) kreeg ik een tegoed om later dit bedrag te besteden. Inmiddels een deel besteed aan het defecte shirt, welke ik dus eerder retour heb gestuurd ivm te groot en nu is de top dus nog steeds zo groot en er zit een gaatje in!!!!!
Heb nu al het nodige geld uitgegevn aan verzend en retourkosten dus wederom een mail gestuurd naar Sustilo. De eerste paar mails werden gewoon genegeerd en nu krijg ik als reactie dat ik de de top die verkeerd is toegestuurd mail retou moet sturen. Mijn mails worden dus duidelijk niet goed gelezen en ik word absoluut niet serieus genomen. Ik heb gevraagd om geld retour zij maken immers fout op fout, hier gaan ze niet op in krijg weer een couponcode. Alsof ik nog een keer iets wil bestellen bij Sustilo: NOT. Zeer slechte klantenservice en klachtenafhandeling. En telefonisch niet bereikbaar!!!

Gewenste Oplossing:

Geld retour. Heb het nu meerdere malen geprobeerd maar alles blijft slecht dus wil nu niks meer bestellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sustilo in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM