Klacht: Storing elektronica postagentschappen

[email protected] op 15 april 2013 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 15 april 2013

Op 15 april ondervond de klager problemen bij het verzenden van een pakket via verschillende PostNL-postagentschappen, die aangaven dat ze door een landelijke storing niet konden scannen. De klager was teleurgesteld dat er geen waarschuwing was gegeven op de website tijdens het aanmaken en betalen van het verzendticket, waardoor alternatieve verzendmogelijkheden niet konden worden overwogen.

Mijn Klacht:

Maandag 15 april; Probeer de hele dag al een pakje te slijten bij een postagentschap. Nee meneer we kunnen niet scannen want we hebben een storing! Ander postagentschap blijkt hetzelfde. Deze mensen wisten mij te vertellen dat het al een paar uur zo was en dat het een landelijk storing betrof!
Waarom ben ik daar dan niet voor gewaarschuwd, toen ik op de website een ticket maakte en betaalde voor de verzending? Ik had het pakket dan via een ander kunnen versturen!

Gewenste Oplossing:

Indien er storingen zijn melden op de eigen site zou wel zo netjes zijn!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PostNL

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PostNL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM