Klacht: data verbruik zonder dat je het door heb

djjw op 21 oktober 2013 over Spotify in de categorie Muziekwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Spotify
Categorie Muziekwinkel
Status Open
Datum 21 oktober 2013

Een gebruiker heeft ervaren dat Spotify in 10 dagen tijd 2,60 GB aan data verbruikt, ondanks dat de app goed is afgesloten. Dit heeft geleid tot een hoge rekening van de internetprovider, wat de gebruiker als onacceptabel beschouwt.

Mijn Klacht:

2.60gb data verdruik hebben in 10 dagen door spotify buiten dat het programma in werking is en ook goed is afgesloten en daardoor dus een super duuren rekening krijgen van je provider.

Gewenste Oplossing:

Het bedrag terug betalen van het internet verbruik 75 euro

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Spotify

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Spotify nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM