Mijn Klacht:
Ik heb 10-12-2016 een ziggosport go totaal abonnement afgesloten. Er wordt tot op de dag 9,99€ van mijn rekening afgeschreven, voor een voor mij onbekende service, die niet meer bestaat en waar ik geen gebruik van maak. Deze vaart onder de naam van Sport1. Het geld gaat maandelijks via Adyen naar een NL nummer van de Deutsche bank. Zowel Ziggo als XS4all, kunnen dit abonnement niet achter halen. Ivm privacy redenen heeft XS4ALL mijn gegevens uit het systeem gehaald, want ik ben in 2018 over gestapt naar ZIGGO.
Ook was dit dan met mijn opzegging van internet, gelijk opgezegd. Omdat er geen TV diensten van XS4ALL actief kunnen zijn, zonder internet abbonoment.
Ook heb ik contact gezocht met Sport1 direct. Via het contactnummer en een mailadres, hierop heb ik geen reactie ontvangen.
Alle incasso’s tot 56 dagen zijn gestorneerd. Mijn bank zal de automatische incasso stoppen. Wel wil ik mijn geld terug, ik word immers al jaren bestolen, voor een service waar ik geen gebruik van maak en niet om heb gevraagd! Het voelt als fraude, dat een bedrijf ongevraagd een automatische incasso met mij heeft afgesloten. Door de privacy wetten kan ik ook nog niet eens achter halen waar mijn geld naar toe gaat!
Gewenste Oplossing:
Geld terug!

