Klacht: krijg geen punten

harmanna12 op 25 februari 2016 over spelletjes.nl in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 25 februari 2016

Een gebruiker van spelletjes.nl meldt dat hij al jaren actief is op de site, maar vindt dat de puntentoewijzing oneerlijk is, omdat steeds dezelfde spelers punten ontvangen. Ondanks het opwaarderen van zijn account tot super VIP en een investering van 60 tot 70 euro, heeft hij geen punten ontvangen en hoort hij van veel anderen die hetzelfde ervaren.

Mijn Klacht:

ik speel al jaren mee op spelletjes .nl mijn ervaring is dan ook dat steeds de zelfde mensen de punten ontvangen ik ben niet afgunstig maar het is niet echt een rechtvaardige site ik heb de maand december punten opgewaardeerd en ik ben super vip geworden maar tot nu krijg ik niks ik heb 60 a 70 euro betaald en je hoort ook van heel veel mensen dat er heel veel mensen gedupeerd zijn en maar blijven opwaarderen en er bijna niks voor terug krijgen

Gewenste Oplossing:

als iedereen rechtvaardig en gelijkwaardig behandelt word

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over spelletjes.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over spelletjes.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM