Klacht: Slechte service

Mklaveren op 12 februari 2016 over Spar in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Spar
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 12 februari 2016

Een klant van Spar heeft een klacht ingediend over de service in de winkel. Zijn vrouw kocht op advies van een verkoopmedewerkster een prepaid simkaartje, maar ontdekte thuis dat het een opwaardering betrof. De klant is teleurgesteld over de slechte opleiding van de medewerkers en heeft besloten niet meer terug te keren naar de winkel.

Mijn Klacht:

Mijn vrouw moet opeens voor haar moeder een prepaid simkaartje kopen omdat het ziggo modem kapot ging. mijn vrouw vraagt aan de servicebalie een kaart (advies verkoopmedewerkster) ze komt na de boodschappen thuis, blijkt het een opwaardering te zijn. proberen terug te draaien, maar dat kan dus niet. Wat een slecht opgeleide medewerkers. Als franchisenemer schaam je dan toch de ogen uit je hoofd? Schoonmoeder 20 euro armer en we hebben niks. Dat was dus de laatste keer bij deze winkel

Gewenste Oplossing:

Geld. Retour

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Spar

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Spar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer