Klacht: Slechte en vervelende voorlichting klachtenservice.

Bingley op 24 juni 2015 over Sony in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Sony
Categorie Electronica Merken
Status Nieuwe klacht
Datum 24 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben twee laptops van sony, dit omdat we dat een goed merk vinden. de laptops zijn ongeveer twee en half jaar oud en nu is de laptop van mijn dochter kapot. Wij hebben deze naar een reparateur gebracht ,daar sony zelf geen laptops meer verkoopt. Het blijkt de cooling fan van het apparaat te zijn. Ik heb Sony gebeld om te vragen waar ik dit onderdeel kon bestellen en de manier en de toon van deze meneer was vervelend en ongeduldig. ( na twee meldingen over opnemen van gesprekken voor kwaliteitsdoeleinden best grappig ) Ik ben een leek op dit gebied en wilde alleen wat informatie over dit onderdeel. Ik wilde u dan ook langs deze weg bedanken voor de onaangename samenwerking.
Hoogachtend,
L. Huisman
0344-632223

Gewenste Oplossing:

Het enige wat ik wil is dat de laptop van mijn dochter weer te gebruiken is en dat dit zo prettig mogelijk wordt opgelost.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sony

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sony nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM