Klacht: Foto’s hebben een metaalachtige gloed en zeer slechte resolutie

jaq123 op 10 februari 2013 over Sony in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sony
Categorie Electronica Merken
Status Nieuwe klacht
Datum 10 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Binnen 1 jaar na aankoop (september 2008) kreeg ik sommige foto’s met een metaalachtige gloed en zeer slechte resolutie. Andere foto’s waren wel goed maar het is niet duidelijk wanneer hij wel of niet goede foto’s maakt. Reparatie zou minstens 150,– 300,- EUR kosten omdat de camera niet meer onder de garantie valt. De reparatiekosten zijn niet evenredig met de nieuwprijs van de camera. (398,- EUR nieuwprijs)
Nu ligt de camera in de kast. Dure aankoop dus!!

Gewenste Oplossing:

Kortingsbedrag voor een nieuwe camera.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sony

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sony nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM