Mijn Klacht:
Mei 2019 is bij ons de glasvezelkabel voltooid .Wij hebben tot media dec. 2019 moeten wachten op Solcon voor een aansluiting van internet .
Bij de bestelling in maart 2018 heb ik kopie gemaakt van het bestelformulier . Vervolgens bevestigde Solcon andere bedragen dan tijdens de bestelling werd aangegeven .Ik heb direct gereageerd naar Solcon dat de bevestiging niet klopt. Solcon heeft daar niets op uit gedaan.
De bestelling was voor een Internet abonnement waarbij géén eenmalige borgkosten zou worden berekend.Nu ontvangen wij de 1e factuur waarbij wel een borgsom van €45 betaald moet worden .We corresponderen nu heeh-en weer met Solcon over deze borgkosten .Extra vreemd is het van Solcon om deze borgkosten in rekening te brengen want op dit moment betalen nieuwe klanten ook géén borgkosten .
Gewenste Oplossing:
Solcon moet borgkosten crediteren .


