Klacht: langdurig slechte TV

BriBri op 25 maart 2021 over Solcon in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Solcon
Status Open
Datum 25 maart 2021

Een klant van Solcon ervaart al geruime tijd problemen met de televisie, waaronder blokkeringen en haperingen, en heeft een grijs scherm. Ondanks dat Solcon op de hoogte is van de situatie, biedt het bedrijf geen oplossing of tijdspad aan. De klant meldt ook lange wachttijden van 45 minuten bij het bellen met de klantenservice, terwijl de kosten voor de dienst gewoon doorlopen.

Mijn Klacht:

Er is al langere tijd geen TV te kijken, blokkering, haperend, grijs. Solcon is bekend met het probleem maar heeft geen oplossing. Geeft ook geen tijdpad voor een oplossing. Ondertussen wel gewoon betalen? Ja dus. Bellen met Solcon is een drama, wachttijden van 45 minuten zijn ‘het nieuwe normaal’.

Gewenste Oplossing:

Goede kwaliteit ontvangst TV, internet en telefonie en heldere communicatie. Slecht signaal: korting op tarieven

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Solcon

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Solcon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door BriBri
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM