Klacht: Slechte reparatie service

Jennifer op 15 april 2014 over smartcare in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf smartcare
Status Open
Datum 15 april 2014

Een klant heeft zijn mobiele telefoon voor de vierde keer ter reparatie aangeboden bij Smartcare vanwege herhaaldelijke systeemfouten. Ondanks eerdere reparaties blijft de telefoon foutmeldingen geven en start deze soms niet op. De klant is teleurgesteld dat er geen vervangend toestel wordt aangeboden, ondanks de frequente problemen en lange wachttijden.

Mijn Klacht:

Gisteren heb ik mijn mobiel voor de derde keer terug gekregen met een systeemfout. Nu open ik gisteren avond een mailtje en krijg ik weer de melding: Leesfout. Probeer opnieuw. Weer smartcare gebeld en nu wordt hij dus voor de 4 de keer opgehaald en gerepareerd, ik dacht dat je na 3 keer een systeemfout reparatie je een nieuw toestel zou krijgen. Dus niet. Elke keer als hij terug komt van een reparatie staat er op het rapport dat er geen fouten zijn gevonden, wel een beetje raar als je telefoon elke keer een melding geeft of niet eens opstart :s. Vanavond wordt hij dus voor de 4 de keer opgehaald om een weer systeemfout te maken. Ik durf mijn telefoon niet uit te zetten, bang dat hij niet meer op start. Ben, na deze reparatie, mijn toestel in de afgelopen 2,5 maand 1,5 maand kwijt geweest. Al met al een slechte reparatie service in mijn eigen ervaring.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als mijn telefoon geen mankementen meer heeft en niet bang ben om hem uit te laten vallen of uit te zetten. En als na de reparatie weer blijkt dat er een systeem fout is wil ik een nieuw toestel, want dit duurt mij te lang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over smartcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over smartcare nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)