Klacht: Betalingverzoeken en dreiging met deurwaarder ondanks opzegging

abarwenc op 22 januari 2017 over Slimfruit in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Slimfruit
Status Open
Datum 22 januari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb in augustus 2016 een proefpakket van slimfruit besteld.Beviel niet dus binnen 7 dagen via brievenbus terug gestuurd, Eind september 2016 kreeg ik rekening omdat ik het volgens hun niet had terug gestuurd en nu een abonnement had. Meteen opgezegd! Kreeg toen toch nog een zending die ik toen via DHL teruggestuurd heb voor 10 euro. Deze keer wel met bewijs van terug sturen. DHL wilde eerst niet hadden slechte ervaringen met slim fruit die soms de pakjes niet aannemen.
Slim fruit reageert op mijn mails met de automatische reactie dat ze het ontvangen hebben maar gaan verder nergens inhoudelijk op in. Verder sturen ze regelmatig rekeningen ook via incasso bureau per mail met de dreiging van een deurwaarder. Hun site durf ik niet te bezoeken. Mijn virus programma waarschuwt mij dat dat een geinfecteerde site is.

Gewenste Oplossing:

Ik wil geen dreigmail meer. Ik heb mijn proefpakket betaald en ga verder niets betalen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Slimfruit

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Slimfruit nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM