Mijn Klacht:
– Betalen vanaf 7 mei terwijl DOMICA pas op 11 mei de sleutels kon overhandigen omdat zij te druk waren en vervolgens ons de schuld geven dat we nog niet alle documenten hadden aangeleverd.
– Advieskosten (of geef het een naam) in rekening brengen bij zowel de verhuurder als de huurder. Wettelijk gezien mag dit NIET aan de huurder gevraagd worden.
– Ze waren absoluut niet vriendelijk en gaven ons het gevoel dat we hun tot last waren.
– Sleuteloverdracht 4 dagen eerder dan einde contract. Wel betaald voor die 4 dagen. Ze weigeren dit terug te betalen.
Domica is echt een hele slechte makelaar. Wij zullen dan ook alles en iedereen om ons heen adviseren om nooit zaken te doen met deze makelaar. Het is zonde van het imago van de verhuurders, want betere verhuurders dan die wij hadden kan niemand zich wensen.
Er zijn nog genoeg andere punten die wij zouden kunnen noemen, maar ik denk dat ons punt wel duidelijk is. Nooit meer huren via deze makelaar.
Gewenste Oplossing:
Wij willen graag ons geld terug van de 4 dagen dat we huur betaald hebben maar geen toegang meer hadden tot het huis. Het gaat om zo'n 150 euro.

