Klacht: Slechte service,

echtnietmoelijk op 10 december 2012 over C1000 in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf C1000
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 10 december 2012

Een klant van C1000 heeft onvrede geuit over de service na een afspraak over de beschikbaarheid van grote zakken coffiecreamer. Ondanks bevestiging van een medewerker dat het product beschikbaar zou zijn, bleek dit niet het geval bij aankomst, en ook een latere poging om het product te kopen resulteerde in lege schappen. De klant voelt zich niet adequaat geholpen en vindt de communicatie van het personeel teleurstellend.

Mijn Klacht:

Ik heb 3 weken geleden mailcontact gehad met een medewerker van de c1000 en die verzekerde mij dat ik een aantal grote zakken coffiecreamer kon komen halen. Had precies de dag gezegd wanneer ik het zou komen kopen. Affijn kom je er aan blijken ze het helemaal niet te hebben. Ook niet achter gelegd ofzo. Krijg je alleen een antwoord, sorry mevrouw we spreken die meneer er op aan, dat had hij niet mogen beloven. Voor de rest kunnen we u niet verder helpen. 3 dagen later kom in terug in de hoop dat ze het product in de schappen hebben liggen, maar nee hoor nog steeds leeg.
En even een paar dagen apart houden zodat ik de tijd heb om het op te halen doen ze niet. Echt een slechte zaak.

Gewenste Oplossing:

Dat ze een aantal zakken voor me achter houden zodat ik de tijd heb om het te kopen. Is wel zo eerlijk.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer