Klacht: Slecht slecht

Hele slechte service op 23 september 2017 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 23 september 2017

Een klant heeft een negatieve ervaring gedeeld over een straatverkoper van het Algemeen Dagblad in Hoogeveen. Volgens de klant was de verkoper dwingend en vertelde hij oneerlijke verhalen om mensen te overtuigen lid te worden. Deze ervaring vond plaats in het winkelcentrum rond half twee op donderdag.

Mijn Klacht:

Vorige week donderdag een hele vervelende straat verkoop jongen mee aan de gepraat geweest. Hij dwingt en probeert je lid te krijgen door oneerlijk verhalen te vertellen. In Hoogeveen in het binnen winkelcentrum rond half 2

Gewenste Oplossing:

Dat hij wordt ontslagen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM