Klacht: veel te laat op bestemming dusseldorfkerstmarkt 12-12-2015

reis naar dusseldorf. op 14 december 2015 over Slangenreizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 14 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

doordat er eerst 8 mensen naar oberhausen werden gebracht kwamen we in plaats van in de late ochtend pas tussen de middag op de bestemming aan.dit kan de bedoeling van deze reis niet zijn. ook omdat dit in geen enkele reisbeschrijving wordt aangegeven.hierdoor zijn we veel tijd kwijt geraakt om op de markt te kunnen verblijven.de mensen mogen niet de dupe worden dat er twee reizen bij elkaar gevoegd worden

Gewenste Oplossing:

een tegemoed koming zou wel op zijn plaats zijn dit omdat het hier ook nog om 5 personen gaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Slangenreizen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Slangenreizen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM