Klacht: slechte organisatie

muckie op 04 september 2017 over Slangenreizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 4 september 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

we hadden een driedaagse reis naar parijs geboekt ,ten eerste wisten we niet van te voren welk hotel we hadden de eerste dag duurde veel te lang hadden ons eerst naar hotel moeten brengen zodat we de spullen kwijt konden en ons op hadden kunnen frissen ,ten tweede steeds gedonder met de bus was steeds in en uit en dat wel 3 of 4 x gehad op de trugreis en daardoor onze aansluiting gemist naar huis zodat we 80 euro kwijt waren voor de taxi ,chauffeur was prima maar organisatie was ronduit slecht we zijn van 18 tot 20 augustus gegaan accommodatie was goed maar was fijn geweest als we van te voren wisten waar we terecht zouden komen

Gewenste Oplossing:

we zijn tevreden als we taxigeld terug krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Slangenreizen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Slangenreizen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM