Klacht: Annulering reservering wordt niet terug betaalt

user-1483398 op 08 december 2018 over Sky Parking Zaventem in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Parkeren
Status Open
Datum 8 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 169 een reservering gedaan bij skyparking te Zaventum met als kenmerk ID nummer 739019032. Dit was een reservering van 29122018 tot en met 312019. Op vrijdag 5 Oktober heb ik conform hun website www.skyparkingzaventem.be een mail gestuurd ter annulering en gevraagd om de betaalde €40 op onze bankrekening terug te storten.
Na 5 mails in het NL, Engels en Frans geen enkele reply. Bellen heeft ook geen zin aangezien het nr van de website je in contact brengt met de chauffeur (slechts de Franse taal machtig) die de reizigers alleen naar het vliegveld brengt. Deze adviseert om een mail te sturen naar het info adres…dat had ik al 5 x gedaan.
Kortom, ik kom niet verder en lijkt of we kunnen fluiten naar deze €40,-

Gewenste Oplossing:

Het terugstorten van onze betaling van €40 op onze bankrekening.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM