Klacht: Pakket met mijn burostoel nog steeds niet ontvangen.

martbos op 07 december 2020 over SKLUM in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf SKLUM
Status Nieuwe klacht
Datum 7 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

SKLUM: Refnr. DMQQIZNDH

De burostoel die ik besteld en met Ideal op 26-10-2020 betaald heb ik nog steeds niet onvangen. Hij zou op 24-11-2020 bezorgd worden. Maar helaas…. Er is steeds iemand thuis geweest maar er is niet aangebeld. Ik wil mijn burostoel alsnog ontvangen of mijn geld (102.98 euro) terug. SKLUM is telefonisch slecht bereikbaar, je kan alleen maar mailen, zonder resultaat

Gewenste Oplossing:

Tevereden ben ik als ik mijn burostoel ontvang of mijn geld (102,98 euro) word teruggestort op rekening: NL54 INGB 0002 4808 90

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SKLUM

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SKLUM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door martbos
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM