Klacht: Simon Levelt Markt 28 Nieuwegein dumpt afval op straat

Corona patient op 17 juni 2020 over Simon Levelt in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simon Levelt has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Koffie
Status Open
Datum 17 juni 2020

Medewerkers van Simon Levelt in Nieuwegein laten regelmatig afval op straat achter in plaats van gebruik te maken van de ondergrondse afvalcontainer. Daarnaast wordt ook winkelmateriaal, zoals een pinguïn, op de straat gezet, ondanks de mogelijkheid voor winkeliers om tegen betaling gebruik te maken van de afvalcontainers van het winkelcentrum.

Mijn Klacht:

Ik heb al paar keer gezien dat medewerkers van deze winkel niet de moeite nemen de ondergrondse afvalcontainer te openen maar gewoon hun zak op de grond zetten aan de Schakelstede. Ook word winkelmateriaal (pinguïn) aan de straat gezet.
Winkeliers kunnen tegen betaling gebruik maken van de afvalcontainers van het winkelcentrum maar is duidelijk te veel moeite voor deze types.

Gewenste Oplossing:

Doe even normaal en ruim je rotzooi op. Dan kom je tenminste een deel van de kletsverhalen op je website na Simon Levelt.

Ik citeer:
Zorg voor mens en milieu staat bij al onze producten voorop.
https://www.simonlevelt.nl/over-simon-levelt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simon Levelt over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Corona patient
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM